מגה תיפוף – הפעלה ענקית

ה"מגה תיפוף" זו הפעלת קצב ענקית לילדים ומבוגרים עם מאות כלי הקשה במיוחד לקבוצות גדולות, וגדולות מאוד (עד 500 אנשים!). זו פעילות אנרגטית מאוד, משחררת ומצחיקה המשלבת את הקהל לכל אורכה ומעניקה חוויה עוצמתית ומאחדת! לכל אחד ואחת כלי הקשה ביד וכולם ביחד יוצרים את ה"מגה תיפוף" העוצמתי.

הזמינו עכשיו מגה תיפוף
מגה תיפוף - הפעלה ענקית
מגה תיפוף - הפעלה ענקית
מגה תיפוף - הפעלה ענקית

ההפעלה הכי גדולה בישראל!

שמתם לב שתופעת מעגלי מתופפים לילדים וסדנאות תיפוף מתרחבת בשנים האחרונות בבתי ספר ואירועים שונים?

אנחנו בלהקת בומכה לקחנו מספר צעדים קדימה והגדלנו את כמות התופים וכלי ההקשה שלנו למאות כדי להעצים לכם את חווית התיפוף ברבים. תיפוף המונים.

נגיע גם אליכם עם מאות כלי הקשה מגוונים, מערכת הגברה איכותית ותפאורה, ונלהיב את כל המשתתפים בקצב מטורף שיכניס אתכם לאווירה שמחה במיוחד!

במהלך הפעילות נלמד לתופף ונתחלק לקבוצות מקצבים שונות, נאתגר אתכם במשחקי קצב מבדרים ומגבשים ונתופף עם שירים מוכרים שיהיה הכי שמח וכיף.

ההנחיה סוחפת ומלהיבה שלא תשאיר אף אחד אדיש. כולם משתתפים. כולם מתופפים!

מגה תיפוף, מגה עוצמה, מגה כיף!

פעילות מגבשת לקבוצות גדולות

הפעילות מתאימה לילדים, לנוער ולקהלים משולבים כמו הורים-ילדים המחפשים פעילות אנרגטית ייחודית וקצבית.
בתי ספר רבים שעשו את ה"מגה תיפוף" מזמינים מידי שנה את ההפעלה הענקית לתלמידים בפתיחת שנת הלימודים, ימי שיא, מסיבות סוף שנה, טיולים שנתיים, חגים ומועדים. רוצים שגם בית הספר שלכם יהפוך ללהקת מתופפים ענקית? דברו איתנו!

פעילות אנרגטית למשפחות
עשרות קיבוצים ומושבים ומגוון קהילות כבר הצטרפו לחווית התיפוף המשותפת. רגע שנצרב לנו בזיכרון – סבתא ונכד קטן מתופפים ביחד עם חיוך ענק על הפנים וברקע עוד עשרות משפחות במגוון גילאים. וכולם עושים את אותו הדבר: כולם נהנים, צוחקים ומתופפים יחד :) ההפעלות שלנו מתאימות לכל הגילאים. כולם משתתפים. כולם נהנים.

אירועים וכנסים
לאירועים עסקיים ופרטיים המחפשים לגבש את האורחים בדרך מצחיקה ומהנה בטירוף. זו הזדמנות מושלמת להפתיע את האורחים שלכם עם הפעלת קהל ענקית בקצב! מופע תיפוף וקצב אינטראקטיבי וסוחף שכולם משתתפים בו. האורחים שלכם באירוע יתופפו ביחד ויהיו להקת מתופפים ענקית ועוצמתית.

כמות משתתפים
ניתן לבצע את ההפעלה הענקית לקבוצות של 100-500 משתתפים ולכולם כלי הקשה ביד. אם יש לכם קבוצה קטנה – יתאים לכם יותר סדנת תיפוף – מעגל מתופפים.

הזמינו עכשיו מגה תיפוף!

בומכה – סדנאות ומופעי תיפוף לכל המשפחה

בומכה בפעולה

הזמינו עכשיו מגה תיפוף
הזמינו עכשיו מגה תיפוף

לקוחות ממליצים

מופע חוויתי של קצב ותופים לילדים והורים. ילדי בית ספר מדעי טכנולוגי והוריהם נהנו מאוד. מומלץ בחום

צוות בומכה … ההפעלה שהתקיימה אתמול בבית ספר יצחק שדה בדימונה פשוט אליפות! התלמידים וגם ההורים היו מרותקים … אני וביתי נהננו בטירוף… יישר כח!

היינו אתמול בפעילות בפארק האוסטרלי. היה מ-ד-ה-י-ם!! הילדים כל כך נהנו ולא מפסיקים לשאול מתי יש עוד פעם!!
כל הכבוד שמתקיימות פעילויות שפתוחות לקהל הרחב כך שגם מי שאין באפשרותו כלכלית יוכל להנות!
תודה על חוויה כייפית במיוחד (כן, גם ההורים נהנו לא פחות)!!